Repulse: Start Open Bety futurystycznego shootera już dziś! *Update*

23.01.2012 o godzinie 12:50 w Newsy

Wydawca futurystycznej strzelanki Repulse, Aeria Games, właśnie podał do wiadomości oficjalną datę startu open bety tej gry. Jeszcze dziś w ciągu dnia będziecie więc mogli uzbrojeni po zęby w broń przyszłości wyruszyć na spotkanie wyjątkowo wybuchowej przygody.
Repulse

Repulse

Zamknięta faza testowa strzelanki Repulse, osadzonej w klimatach przyszłości, właśnie przeszła do historii. Wydawca Aeria Games (Wolf Team, Shaiya) właśnie zapowiedział start open bety, która nastąpi już dziś w ciągu dnia! W związku z tym, o ile braliście udział w fazie zamkniętych testów, wasze dotychczasowe osiągnięcia zostaną więc wyczyszczone, a w otwartych testach wszyscy gracze rozpoczną grę client Repulse od tego samego poziomu, czyli od zera. Ponadto w open becie czekają was liczne eventy związane z wkroczeniem futurystycznej strzelanki w fazę otwartych testów.

Gra Free-2-Play z gatunku MMOFPS Repulse przenosi was w odległą przyszłość, w której na zniszczonej planecie walczycie o przetrwanie z przerażającymi obcymi. Do waszej dyspozycji są przeogromne mapy świata, najeżone niebezpieczeństwami. W grze łączycie się z innymi graczami w grupy i bierzecie udział w pojedynkach, w których jednocześnie strzela aż 16 użytkowników. Ponadto do waszej dyspozycji są liczne modusy gry, takie jak Capture-the-Flag, Deathmatch oraz innowacyjny Demolition. Trzy klasy wojowników w grze science fiction Repulse, Sniper, Assault oraz Engineer, oraz wymagające zacieśnionej gry zespołowej strzelaniny dopełniają profilu ekscytującej strzelanki Repulse.

*Update*

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami start Open Bety strzelanki Repulse już nastąpił, możecie więc rozpocząć pełną wartkiej akcji przygodę w tej grze od Aeria Games. Najświeższe doniesienie wydawcy informuje o dodatkowych treściach w grze, które pojawiły się po uruchomieniu otwartej fazy testowej Repulse. Możecie więc nastawić się na dodatkowe mapy i zupełnie świeże rodzaje broni, jak również mnóstwa innych mniejszych ulepszeń w grze, które zostały wprowadzone dzięki analizie waszego feedbacku w trakcie trwania testów. Dodatkowo wszyscy gracze, którzy brali udział w zamkniętych testach i zalogują się do otwartych fazy testowej otrzymają zupełnie za darmo item w postaci Goldplated Hammer. W naszej galerii zdjęć z gry możecie zerknąć na pierwsze screeny z tych dodatkowych funkcji w Open Becie Repulse.

Źródło: oficjalna strona gry
Gry do pobrania, Strzelanki, Gry akcji
Repulse ZdjęciaRepulse Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
16latPolecamy:
od 16 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Repulse Tags
  • repulse
  • gry na przeglądarkę
  • strzelanki
  • gry-3d
  • gry online
  • gry do pobrania
  • repulse dowland
  • snajper
  • gry
  • requiem